Esu - Rūta geštalto psichoterapeutė, dviejų vaikų mama, socialinio darbo magistrė. Lietuvos geštaltinės psichoterapijos asociacijos tikroji narė.

Konsultuoju individualiai, vedu terapines grupes, organizuoju savęs pažinimo nuotolinius užsiėmimus paremtus geštalto terapijos principais, skaitau informacinio pobūdžio paskaitas.

Darbo sritys: santykių krizės, netektys ir psichosomatiniai simptomai. Turiu sukaupusi daugiau nei 10 metų darbo patirtį psichikos sveikatos srityje. Psichiatrijos ligoninėje darbo patirtis psichosocialinės reabilitacijos ir socialinių paslaugų srityje. Šiuo metu dirbu dienos suagusiųjų psichiatrijos dienos stacionaro skyriuje. Dalykiškai ir profesionaliai vesti ministerijos kuruojami kompetencijų ugdymo seminarai "Bendravimo įgūdžiai/konfliktų valdymas".

Nuolat keliu savo profesinę kvalifikaciją, dalyvaudama įvairiuose mokymuose, seminaruose, konferencijose, supervizijose bei asmeninėje terapijoje. Esu atvira svarbioms naujovėms, skatinančioms savo tobulėjimą ir vystymąsi, tiek geštalto terapijos, tiek kitų psichoterapijos rūšių srityse, duodančioms kuo didesnę naudą žmogui.

Terapiniame aljanse kiekvieną žmogų laikau unikaliu, turinčiu savitas moralines normas, vertybes ir gebėjimus pačiam spręsti savo problemas. Gerbiu informacijos konfidencialumą ir laikausi profesionalios psichoterapijos praktikos kompetencijų kodekso. Atidžiai išanalizuoja savo kompetenciją taip, kad klientas gautų visapusišką naudą, jeigu nusprendžiu, kad turimos kompetencijos nepakanka visada rekomenduoju kreiptis į kitus specialistus.

PASLAUGŲ KAINOS:
INDIVIDUALI TERAPIJA: 35€-50€
GRUPINĖ TERAPIA : 25€
Sapiegienė Rūta Banko sąskaita LT027044060008267857
Grupinė terapija

Geštalto terapinės grupės paprastai pradedamos ta pačia procedūra, kuri paskatina dalyvius akcentuoti „čia ir dabar“ potyrius ir bendravimą tarpusavyje t.y. kaip jaučiuosi čia ir dabar tarp šių žmonių. Geštalto grupes terapijoje paprastai atspindi trys skirtingi metodai.

1. Grupės vedantysis dirba su klientu, kiti grupės nariai dalyvauja netiesiogiai. Tyliai stebėdami save, savo pojūčius ir emocijas. Po šio darbo skatinamas grįžtamasis ryšys ir sąveika su kitais dalyviais pažymint kaip matytas darbas paveikė kitus grupės narius. Dalinimasis savo patirtimi dažnai veikia terapiškai. Kitų žmonių patyrimas – raktas į platesnį savęs pažinimą. Čia gali pamatyti, kad ir kiti žmonės turi panašių jausmų ir problemų.

2. Dalyviai kalbasi tarpusavyje akcentuodami tiesioginę komunikaciją čia ir dabar tarp grupės narių. Grupė suteikia galimybę tiek gauti paramą tiek ją duoti kitiems. Svarbu pastebėti kai kad klientai turi galimybę stebėti save kaip reaguoja įvairiuose tarpasmeninėse situacijose.

3. Sujungiamos abi veikos formos. Grupė ir terapeutas, kuris kūrybiškai reguliuoja judėjimą tarp sąveikos ir bendravimo grupėje.

Grupinė terapija skirta visiems norintiems geriau pažinti save per bendravimą su kitais. Jeigu norite geriau suprasti savo jausmus, sulaukti palaikymo ir pamatyti, kad skirtingi žmonės gali turėti panašių išgyvenimų.

GRUPINĖ TERAPIJA NUOTOLINIU BŪDU

Daugelis iš mūsų asmeninę ir profesinę sąveikas perkėlė į internetines platformas, kuomet susitikimai ir pokalbiai vyksta nuotoliniu būdu. Susitikime, pakalbėkime apie tai kas jums svarbu.

+370 671 83410 psychotherapy.gestalt@gmail.com www.gestaltoterapija.com